Eurookna TTK Passiv

Okna TTK Passiv

Okna TTK Passiv

okna rakouského výrobce s nejlepšími izolačními vlastnostmi na našem trhu, - senzace v okenních konstrukcích, - okna budoucnosti, - nová generace dřevěných oken, - nepřekonatelná úspora energie.


Konstrukce

Cesta k zajištění potřebných hodnot úspor energetických nároků, dosud vedla výrobce oken ke zvětšování profilu vlastního rámu. Nově vyvinutá konstrukce okna TTK PASSIV však zlepšuje tepelně izolační parametry okna i při zachování obvyklých rozměrů! Svým provedením působí příznivě esteticky a s již zmíněnými tepelně izolačními schopnostmi jsou bezesporu nejlepší okenní konstrukcí na našem trhu. Těmito vlastnostmi jsou předurčeny pro všechny náročné uživatele, zvláště pak pro ty, kteří zvažují stavbu nízkoenergetického domu.


Součinitelé prostupu tepla

rám: Uf = 0,7 W/m2K
zasklená plocha: Ug = 0,7 W/m2K
celé okno: Uw = 0,8 W/m2K
zvukový útlum: 35 dB


Tepelná izolace

Graf tepelného toku zřetelně zobrazuje jak příjemně teplé zůstávají vnitřní povrchy při vnější teplotě -10°C. Uvnitř vytváří dřevo (výběr z mnoha druhů) příjemnou atmosféru. Zvenku je rám okna chráněn zaoblenými hliníkovými profily ve volitelných barvách. Konstrukce oken TTK PASSIV zajišťuje díky účinnému odvětrání prostorů mezi dřevem, izolací a hliníkem i nejvyšší možnou životnost!

pasivPORTA Styl s.r.o Litoměřice, Dlouhá 188/35, 412 01, +420416733300, +420416731181, obchod@portastyl.cz

Created by © 2009 Chabera tvorba www stránek

Odkazy: ALS-Euro s.r.o.