Plastová okna S 9000IQ 6 komor NOVINKA

Plastová okna S 9000IQ se třemi těsnícími rovinami

Plastová okna S 9000IQ se třemi těsnícími rovinami

Nový systém GEALAN S9000 sjednocuje ve stavební hloubce 83 mm stejnou měrou charakteristické přednosti středového i dorazového těsnění. Velká konstrukční hloubka, šest komor v profilech rámu i křídla v souladu s třemi těsnícími rovinami jsou zárukou pro vynikající tepelnou izolaci. To umožňuje splnit i ty nejvyšší nároky na okna. Flexibilní středové těsnění v polodrážce rámu výrazně přispívá ke zlepšení tepelně-izolačních vlastností. Přispívá i k ochraně kování před působením vlhkosti, a ovlivňuje tak pozitivně jeho funkčnost i za nízkých teplot. Velmi dobrá tepelná a zvuková izolace díky šestikomorové skladbě a optimální stavební hloubce rámu a křídla. Vývoj systému s co nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi není dílem náhody, ale výsledkem cílevědomého vývoje. Úspěšný výsledek to potvrzuje. Četné výpočty i první zkoušky prokázaly dosažení vynikající hodnoty součinitele prostupu tepla. Cílem bylo dosažení hodnoty Uf = 0,92 W/m²K pro
standardní kombinaci s ocelovou výztuží a tím i využití v nízkoenergetických a pasivních domech. Cíle se podařilo dosáhnout kombinací všech inovativních detailů v systému.


Líbivý design plastových oken

Měkké kontury profilů plastových oken vytváří esteticky vyvážený vzhled, který interiéru přidá na útulnosti. Hladký povrch profilů oken a vhodně zvolené zešikmení ploch jsou velmi příznivé pro údržbu a čištění. Větrání s GECCO3 Na přání je možné k vybraným oknům dodat i samoregulační větrací klapku GECCO3, s níž může být velmi příznivě regulován obsah vzdušné vlhkosti a tím se podstatně sníží riziko rosení plastových oken a vzniku plísní.
PORTA Styl s.r.o Litoměřice, Dlouhá 188/35, 412 01, +420416733300, +420416731181, obchod@portastyl.cz

Created by © 2009 Chabera tvorba www stránek

Odkazy: ALS-Euro s.r.o.