Venkovní rolety

Proč použít venkovní rolety?

ROLETAMI ALUROL
šetříte TEPELNOU ENERGII!

ÚSPORA ENERGIE
Venkovními roletami se prokazatelně snižuje spotřeba energie. Výzkumy potvrdily, že rolety přináší zřetelnou tepelnou izolaci. Při spuštěných roletách je únik tepla u staré zástavby nižší o cca 40%. Také u oken dnešní generace nebo u nízkoenergetických domů zlepšují rolety tepelnou izolaci o cca 25%.


ROLETAMI ALUROL
získáte ŘADU DALŠÍCH VÝHOD.

ZATEMNĚNÍ A OCHRANA PROTI PŘEHŘÍVÁNÍ INTERIÉRU
Rolety zabezpečují zastínění nejen za horkých letních dnů. Vnitřní prostory se mohou během dne zatemnit pro klidný odpočinek. Zároveň tím zabrání přehřívání interiéru.


ZVÝŠENÍ OCHRANY
Rolety zvyšují ochranu proti vloupání. Zároveň slouží jako rychle použitelná ochrana proti dešti, krupobití, sněhu a větru.


ZVUKOVÁ OCHRANA
Efekt dvou stěn působí jako zvuková bariéra a tím snižuje hluk vnějšího prostředí. Rolety jsou smysluplnou ochranou proti okolnímu hluku.


STABILITA
Hliník je stabilnější a odolnější než jiné materiály - tím je trvanlivější a bezúdržbový. Hliníkové rolety jsou výrobkem s dlouhou životností, do kterého se vyplatí investovat.


EKOLOGIE
Výrobu šetrnou k přírodě zaručuje vypěňování hliníkových lamel pěnou neobsahující látky FCKW a nejnovější technologické postupy při lakování práškovými barvami neobsahující látky TGIC.


HOSPODÁRNOST
Rolety nepodléhají korozi a tím jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. Povrchová úprava je stálá a trvanlivost barev dlouhodobá. Odpadá drahá obnova nátěrů.
PORTA Styl s.r.o Litoměřice, Dlouhá 188/35, 412 01, +420416733300, +420416731181, obchod@portastyl.cz

Created by © 2009 Chabera tvorba www stránek

Odkazy: ALS-Euro s.r.o.